• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/photogallery/первый звонок_1.jpg

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

/Files/images/23s.jpg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні та вихованців дошкільних груп.

СВЯТО ВРОЖАЮ

Це традиційне щорічне свято. До цього свята готуються всі: і учні, і дошкільникіи, і батьки. Проводиться традиційна виставка дитячих поробок з природніх матеріалів та виставка спільних робіт дітей та дорослих. Виставлені роботи фіксуються фотокамерами для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дошкільників та їх батьків проводяться веселі Новорічні ранки, на яких діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Для школярів проводяться новорічні розваги, під час яких проходять різноманітні конкурси, ігри. Діти демонструють свої вміння співати, танцювати. Обов'язково отримують подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А на наступний день - настають зимові канікули.

Традиційної стала поїздка учнів 3-4 класів на Ялинку до м. Києва

ВИПУСКНІ СВЯТА

/Files/photogallery/1432761657881_0.jpg

Це свята випускників початкової школи - учнів 4 класу, які переходять до інших шкіл. А також це свята випускників дитячого садка, які переходять до 1 класу.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, піднімається Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Похвальним листами, Грамотами, Дипломами за участь в районній та міській олімпіадах випускників школи І ступеня "Путівка в науку", Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру", Всеукраїнському природничому конкурсі "Колосок", шкільному житті.

/Files/photogallery/Последний звонок 2015.jpg