Семінар-практикум для педагогів-організаторів та кураторів учнівського самоврядування

2017-03-22

2.03.2017 на базі ХЗОШ № 125 відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів та кураторів учнівського самоврядування шкіл Шевченківського району за темою: "Патріотичне виховання як засіб соціалізації учнівської молоді", з метою підвищення професійної компетентності педагогів - організаторів шкіл Шевченківського району щодо формування в учнівської молоді високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадського і конституційного обов`язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України як один з найважливіших компонентів соціалізації.