Уряд спільно з місцевими органами розробить програму з ліквідації черги у дитсадках

2017-08-18

Черга у дошкільні навчальні заклади скоротилася на 13тис місць - очікують місця у ДНЗ 65тис 206 дітей. Про це йшлося під час селекторної наради щодо підготовки навчальних закладів до 2017-2018 навчального року.

"Маленькі українці не мають стояти в черзі. Ми маємо розуміти, що створення нового місця у дитсадку - це майбутнє дитини. Переконаний, що створення 26тис місць у ДНЗ на рік не має бути проблемою", - зазначив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Загалом протягом 2017 року створено 9тис 943 місця у ДНЗ. Отже, на сьогодні в Україні на 100 місць у ДНЗ претендує 113 дітей.

Найбільше місць створено у Львівській області – 2тис 122. Найбільша черга в Одеській та Київській областях – 9,2тис та 8,6тис відповідно.

"Думаю, ми маємо йти шляхом того, щоб місцеві органи отримали доручення до 2020 року подолати чергу до дошкільних закладів. Лише якщо ми системно підійдемо до вирішення цього питання, нам вдасться вирішити проблему з чергами", - наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.