• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тиждень правової освіти в дошкільному підрозділі ХНВК № 179

Тиждень правової освіти в дошкільному підрозділі ХНВК № 179

2018-02-23

ПЛАН
ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ
в дошкільному підрозділі ХНВК № 179
«Кожна дитина –маленька людина»

Дні тижня Вікова група, вихователі, тематика заходів
I молодша група Вихователі: Бесараба О.А., Головко Т.В. II молодша група Вихователі: Кіщенко О.А., Головко Т.В. Середня група Вихователі: Смольникова Г.А., Головко Т.В. Старша група Вихователі: Гонтар Л.С., Головко Т.В.
Понеділок-19.02.2018 Виготовлення пам’ятки для батьків «Засоби прояви батьківської любові» Знайомство з Конвенцією ООН про права дитини Дидактична гра «Сходинки добра і зла» Знайомство з Конвенцією ООН про права дитини Дидактична гра «І це чудово» Знайомство з Конвенцією ООН про права дитини Дидактична гра «Чому сонечко веселе, чому сонечко сумне?
Вівторок 20.02.2018 Дидактична гра «Як тебе звати? Дидактична гра «Сімейний мікроклімат» Заняття з правового виховання «Кожна дитина - маленька людина» Заняття з правового виховання «Я маю особисту думку»
Середа 21.02.2018 Заняття з правового виховання «Українці ми маленькі» Заняття з правового виховання «Родинні пригоди на острові Правознавства» Зустріч з працівником правоохоронних органів «Я в біду не потраплю» Зустріч з працівником правоохоронних органів «Я в біду не потраплю»
Четвер 22.02.2018 Розвага «Здовов’ячок в гостях у малят» Розвага «Домашні клопоти» Виховний захід «Моє ім’я - дорога до життя» Вікторина для дітей та батьків «Знай свої права і обов’язки, дитино!»
П’ятниця 23.02.2018 Екскурсія до медичного кабінету ХНВК «Здоров’я дитини - багатство України» Екскурсія до медичного кабінету ХНВК «Здоров’я дитини - багатство України» Конкурс малюнків «Сімейне свято» Конкурс малюнків «Моя родина»
Лялькова вистава з правового виховання «Що вовчисько накоїв?»
Кiлькiсть переглядiв: 64