Правила користування E-ticket

2018-11-01

Продовжується забезпечення учнів школи єдиним електронним квитком «E-ticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м.Харкові.

Термін дії електронного квитка «E-ticket» з 1 вересня по 30 червня (упродовж навчального року) у трамваї, тролейбусі. Для активування картки необхідно її поповнити. Мінімальна вартість квитка в одному виді транспорту складає 15 грн., у 2-х (трамвай та тролейбус) - 20 грн. (15 + 5) на місяць, кількість поїздок - не обмежена; у метрополітені (до 50 поїздок на місяць) у розмірі 50% вартості проїзду.

Користуватися електронним квитком можна лише за умови наявності учнівського квитка або довідки, які можна отримати у школі.

На сайті КП «ХАРКІВПАСС» можна ознайомитися з Пам'яткою щодо Правил користування пільговим електронним квитком «E-ticket»(buspass.com.ua).