Харківський навчально-виховний комплекс № 179 створений у 1998 році. /Files/photogallery/179k (58).JPG

ХНВК № 179 - це комплекс, до складу якого входять дитячий садок загального розвитку, початкова школа з поглибленим вивченням англійської мови. Заклад надає початкову освіту і соціальну адаптацію дітям від 2 до 10 років, забезпечує науково-теоретичну та загальнокультурну підготовку здібних та обдарованих дітей.

Діяльність ХНВК обумовлена необхідністю обов'язкової підготовки до навчання у школі, що забезпечить наступність між дошкільною та початковою освітою. Головна ідея - створення життєздатної особистісно-орієнтованої системи безперервного навчання на засадах вільного простору для забезпечення можливостей постійного духовного самовдосконалення особистості та формування інтелектуального потенціалу як найвищої цінності нації. Для реалізації цієї ідея здійснюються три проекти: наступність, та безперервність освіти між ланками "дошкільний заклад" - "школа І ступеня" - школа ІІ ступеня"; робота з обдарованими дітьми; Школа сприяння здоров'ю.

Переваги ХНВК № 179:
- знята проблема дискомфорту під час адаптації дошкільника до шкільного навчання;
- при переході до школи ІІ ступеня знімається ситуація страху.

Пріоритетні напрями роботи ХНВК № 179:
- формування освіченої творчої особистості;
- робота з обдарованими дітьми;
- збереження фізичного та морального здоров'я особистості;
- безперервність та наступність в навчально-виховному процесі;
- правова освіта.