КЗ "ХПШ№ 179" створений у 1998 році. /Files/photogallery/179k (58).JPG

ХНВК № 179 - це комплекс, до складу якого входять дошкільний підрозділ та початкова школа, яка з 2018 року працює на засадах Нової української школи. Заклад надає початкову освіту і соціальну адаптацію дітям від 2 до 10 років, сприяє розвитку здібностей здобувачів освіти.

Діяльність ХНВК обумовлена необхідністю обов'язкової підготовки до навчання у школі, що забезпечить наступність між дошкільною та початковою освітою. Головна ідея - створення життєздатної особистісно-орієнтованої системи безперервного навчання на засадах вільного простору для забезпечення можливостей постійного духовного самовдосконалення особистості та формування інтелектуального потенціалу як найвищої цінності нації. Для реалізації цієї ідея здійснюються три проекти: наступність, та безперервність освіти між ланками "дошкільний заклад" - "школа І ступеня" - школа ІІ ступеня"; робота з обдарованими та здібними дітьми; Школа сприяння здоров'ю.

Переваги КЗ "ХПШ№ 179" :

- знята проблема дискомфорту під час адаптації дошкільника до шкільного навчання;
- при переході до школи ІІ ступеня знімається ситуація страху.

Пріоритетні напрями роботи КЗ "ХПШ№ 179" :

- створення безпечних і нешкідливих умов перебування дітей у закладі;
- формування освіченої творчої особистості;
- робота з обдарованими та здібними дітьми;
- збереження фізичного та морального здоров'я особистості;
- безперервність та наступність в освітньому процесі;
- правова освіта.