• Ви знаходитесь тут:

Департамент освіти Харківської міської ради

Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Настольная книга по Linux

Безпека для малих та дорослих - інформаційно-профілактичний портал (сайт) для дітей та підлітків, спрямований на попередження правопорушень, злочинів та нещасних випадків у підлітковому середовищі і підвищення правосвідомості дітей та їх батьків.

Веб-сайт «Oнляндія – безпечна веб-країна». На цьому сайті представлені матеріали для дітей, їхніх батьків та вчителів: інтерактивні ігрові сценарії, короткі тести, готові плани уроків, завдяки яким діти та дорослі зможуть засвоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. Також сайт пропонує зрозумілу та перевірену на практиці інформацію про Інтернет-безпеку, після ознайомлення з якою навіть користувачі-початківці зможуть ефективно використовувати ресурси мережі та захистити себе від небажаного контенту.

http://children.kmu.gov.ua/about/aboutsite.html - З вересня 2007 року сайт для юних громадян має і Кабінет Міністрів України. На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства.

Самоучка - Этот сайт посвящен развивающим играм, обучающим программам для дошкольников и школьников младших классов - изучение при помощи интерактивных флеш игр поможет облегчить обучение в начальных классах, вызвать у ребенка интерес к урокам в школе.

"Весела абетка" – на сайті розміщено різноманітні українські казки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят та ін.

Інформатика для всіх – сайт призначений для тих, хто вивчає інформатику, хто навчає інформатиці у школі та всіх тих, хто цікавиться інформатикою

А.Я. Психология: опис психологічних тестів, тестування on-line, тренінги, вправи, статті, поради психологів

Перший український сайт для батьків та дитячих психологів

BABYCOM – український сімейний ресурс про дитину, для дитини