• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Департамент освіти Харківської міської ради

Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/

Всеукраїнська школа онлайн https://lms.e-school.net.ua/.

Безпека для малих та дорослих - інформаційно-профілактичний портал (сайт) для дітей та підлітків, спрямований на попередження правопорушень, злочинів та нещасних випадків у підлітковому середовищі і підвищення правосвідомості дітей та їх батьків.

Веб-сайт «Oнляндія – безпечна веб-країна». На цьому сайті представлені матеріали для дітей, їхніх батьків та вчителів: інтерактивні ігрові сценарії, короткі тести, готові плани уроків, завдяки яким діти та дорослі зможуть засвоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. Також сайт пропонує зрозумілу та перевірену на практиці інформацію про Інтернет-безпеку, після ознайомлення з якою навіть користувачі-початківці зможуть ефективно використовувати ресурси мережі та захистити себе від небажаного контенту.

http://children.kmu.gov.ua/about/aboutsite.html - З вересня 2007 року сайт для юних громадян має і Кабінет Міністрів України. На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства.

"Весела абетка" – на сайті розміщено різноманітні українські казки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят та ін.

Інформатика для всіх – сайт призначений для тих, хто вивчає інформатику, хто навчає інформатиці у школі та всіх тих, хто цікавиться інформатикою

Перший український сайт для батьків та дитячих психологів

BABYCOM – український сімейний ресурс про дитину, для дитини

"Долоньки" – групи раннього розвитку дітей

Проєкт "Українська казка"

Пізнайко - Дитячий сайт

Освітній проєкт "На Урок" створює необмежені можливості для обміну досвідом між освітянами

Національна освітня платформа "Всеосвіта" - безліч можливостейдля учнів та педагогів

Educational Era - cтудія онлайн-освіти

Розвиток дитини - корісні практичні завдання для дошкільників та молодших школярів

EdWay — це Ваш освітній компаньйон, компас на освітніх шляхах зростання, завжди готовий надати цифрову та інформаційно-технологічну підтримкув процесі підвищення кваліфікації педагогічних працівників/-иць.

Я І МОЯ ШКОЛА - Освітній центр для педагогів, батьків та дітей!

EdCamp Ukraine - спільнота відповідального вчительства України, яка створена і діє за принципами всесвітнього руху EdCamp, мотивуємо освітян розвиватися й ділитися досвідом, ідеями, натхненням одне з одним, бути щасливими й продуктивними у вчительській професії та в житті загалом.

Кiлькiсть переглядiв: 842