• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Для батьків

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам

Пам‘ятка для батьків

Тільки разом зі школою можна досягти бажаних результатів у навчанні та вихованні дітей. Учитель—ваш перший союзник та друг вашої родини. Радьтесь із ним, підтримуйте його авторитет. Зауваження щодо роботи вчителя висловлюйте у школі, на зборах. Не можна цього робити у присутності дітей.

Щоденно цікавтесь навчальними успіхами дитини. Радійте успіхам, не роздратовуйтесь через кожну невдачу, якої зазнали ваш син або донька.

Регулярно контролюйте виконання домашніх завдань та надавайте, якщо зможете, допомогу в їх виконанні. Допомога та контроль не повинні бути муштрою, нудним моралізуванням, яке знесилює дитину. Головне—збуджувати інтерес до навчання.

Перевіряючи домашні завдання, націлюйте дитину на те, щоб вона вміла доводити правильність виконаного завдання, наводити свої приклади.

Намагайтеся вислуховувати розповіді дитини (про себе, товаришів, школу) до кінця.

Під час вивчення англійської мови вдома повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці.

Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації.

Якщо є можливість, купуйте дитині книжки для позакласного читання. Вибір книжки вам підкаже педагог. При цьому контролюйте процес читання та розуміння прочитаного.

Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова.

Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії.

Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.


Вибір рюкзака для школяра

Ранець - це найголовніша покупка до 1 вересня! Щоб не помилитися у виборі важливого атрибуту майбутнього школяра в Києві, ми розповімо, як вибрати і на що звернути увагу, скільки повинен важити і яким повинен бути вузловий шкільний портфель.

Вибираємо ранець для вашого першокласники

1. Звертаємо увагу на зовнішній вигляд.

Зупиніть вибір на ранцях і рюкзаках з водонепроникної, міцної нейлонової тканини. Навіть якщо ваша школяр проллє на нього сік чи упустить в калюжу, його можна буде протерти або випрати.

2. Візьміть в руки ранець і зверніть увагу на його вагу. Серйозні виробники вказують вага і розміри своїх сумок і дають рекомендації.

Вага портфеля не має перевищувати 10% маси тіла дитини. В іншому випадку, ваша дитина буде страждати від болів у спині, зіпсує поставу та ходу. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина мала проблеми з хребтом, а також нирками і т. д., не купуйте йому портфель, що носять в одній руці. Це має бути неодмінно ранець з двома лямками.

Для кожного віку є свої гігієнічні нормативи ваги шкільної сумки: з щоденним навчальним комплектом та письмовими приладдям.

Вага ранця:
1-2 клас - 1,5 кг
3-4 класи - 2,5 кг
Таким чином, ранець має важити 500-800 грам.

3. Розглядаємо «спинку» ранця.

Портфель повинен мати таку конструкцію, щоб при носінні він розташовувався на спині школяра. Отже він повинен мати жорстку спинку, що фіксує хребет дитини, і міцне днище. Жорсткість спинки ранця та її оббивка повинні запобігати тиск вмісту ранця на спину школяра. Просунуті виробники вказують на своїх портфелях, що він ортопедичний.
Пам'ятайте, що:
- До тієї частини ранця, яка стикається зі спиною, не можна розташовувати предмети, які можуть вплинути на здоров'я дитини. З цього боку має бути відділення для твердих книг.
- Всередині мають бути відділення для зошитів і пенала, а зовні кишені для дрібних предметів і пляшечок з водою.

На спинці повинна бути м'яка прокладка з сітчастої тканини, що запобігає запотівання спини дитини.

4. Перевіряємо лямки і ремінці.
Вони повинні мати регулюючу пряжку, що дозволяє змінювати їх довжину в залежності від одягу і в міру росту дитини.
Лямки ранця повинні бути оббиті додатковим шаром м'якого матеріалу, щоб вони не врізалися в плечі дитини.
Лямки повинні бути міцними, прошитими кількома рядками і ні в якому разі не приклеєними. Ширина ременів повинна бути не менше 4 см.

5. Щоб не сталося біди на дорозі, зверніть увагу на наявність у ранця світловідбивних елементів. Ремені ранця повинні бути яскравими, кидатися в очі; по боків і в центрі ранець повинен бути світяться значки або світловідбивачі.

6. Оглядаємо ручки ранця

Вони повинні бути гладкими, на них не повинно бути вирізів, опуклостей або гострих (виступаючих) деталей. Чи не постійно у ранців можуть бути зручні ручки. Це зроблено спеціально, щоб дитина не тягнув ранець в руках, а одягав його на спину.

У будь-якому випадку портфель потрібно вибирати тільки з дитиною! А особливо ранець - перший портфель вашого малюка. Він неодмінно має подобатися! Пам'ятайте, що вибір портфеля - це формування смаку у дитини. Якщо дитина сама обере для себе модель, ви можете бути впевненими, що 1 вересня розпочнеться без сліз.
ЗА МАТЕРІАЛАМИ САЙТУ http://12balov.info

Казка для дорослих

Кiлькiсть переглядiв: 1852