Підвищення цифрової грамотності педагогів у «Teachers2IT»

2022-07-09

Клуб учителів міста Харкова «Teachers2IT» продовжує свою діяльність. У режимі онлайн його учасники підвищують кваліфікацію та отримують нові навички у сфері цифрових технологій.Наразі у клубі - понад 150 харківських педагогів, які, попри війну, продовжують розвиватися, опановувати нові навички, інвестуючи таким чином у розвиток міста та України.Протягом року учасники клубу могли пройти такі курси: «Minecraft в освітньому процесі», «Цифровізація шкільної освіти», «Лайфхаки у використанні комп'ютера», «Створення сайтів», «Digital-світ Харкова та України: IT-компанії, IT-проєкти, IT-навчання. Можливості для викладачів та школярів: IT-сервіси на кожен день, об'єкти для навчальних курсів», «Як вчителю заробляти в інтернеті та навчити цьому дітей».Днями для вчителів інформатики та математики стартував новий курс «Front-End & JavaScript», у межах якого вони навчаться самостійно створювати та коригувати макети, дізнаються про базовий синтаксис мови JavaScript і виконають власні проєкти.Охочі приєднатися до клубу вчителів Харкова «Teachers2IT» можуть зареєструватися за посиланням.