Школа у метро для учнів Шевченківського району м. Харкова

2023-09-04

Влада Харкова розпочала унікальну ініціативу щодо навчання учнів офлайн. На станції метро "Перемога" створені всі умови для проведення повноцінного освітнього процесу для учнів Шевченківського району м. Харкова. В офлайн школі з 4 вересня 2023 року навчаються 258 учнів 1-11-х класів (усього 20 класів). За рахунок міського бюджету в школі організоване харчування дітей. Уроки проходять в дві зміни. Крім того, в школі працюють психологи та медики. На станцію метро учнів підвозить шкільний автобус та супроводжують педагоги. Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що "такого досвіду немає у жодного міста у світі. Харків - перший!". Усього в місті офлайн-школи відкрилися на п`яти станціях метро.