ДОСЯГНЕННЯ
ІІ семестр 2015/2016 навчального року

Нагородження учнів:

“Золотий фонд Шевченківського району”

Номінація «Наука» Голданський Ігор, Худенко Поліна, учні 4-А класу.
Номінація «Творчість»
Пархоменко Софія, учениця 3-А класу.
Номінація «Спорт»
Шаптала Максим, учень 4-А класу

Результати районного етапу міської олімпіади випускників школи
І ступеня "Путівка в науку":

Освітня галузь «Природознавство»
І місце
Худенко Поліна
ІІІ місце
Орчинський Віктор

Освітня галузь «Математика»
І місце
Голданський Ігор
ІІІ місце Котов Роман

Освітня галузь «Українська мова»
ІІІ місце Подакова Поліна

Результати міського етапу міської олімпіади випускників школи
І ступеня "Путівка в науку":

Освітня галузь «Природознавство»
ІІ місце Худенко Поліна

Освітня галузь «Математика»
І місце Голданський Ігор

Голданський Ігор, ученик 4-А класу, стипендія Харківської міської ради “Кращий учень закладу”
Романек Кристина
, учениця 3-А класу, стипендія народного депутата України Валерія Писаренко

Інтелектуальні досягнення учнів:

Міжнародний інтерактивний природознавчий конкурс «Колосок осінній»
· Золотий колосок – 82
· Срібний колосок – 56

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру 2016»
Сертифікати:
• відмінний – 32
• добрий – 46

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»
Сертифікати:
• золоті – 36
• срібні – 13
• бронзові – 3

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Переможці
Всеукраїнський рівень:

• Диплом І ступеня – 13
• Диплом ІІ ступеня – 10
• Диплом ІІІ ступеня – 5
Регіональний рівень:

• Диплом І ступеня – 14
• Диплом ІІ ступеня – 5
• Диплом ІІІ ступеня – 9

Нагородження та досягнення вчителів:

  • ПОЧЕСНА ГРАМОТА адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за сумлінну та плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня - Печериця Н.В.;
  • ГРАМОТА управління освіти адміністрації Шевченківського району за педагогічну майстерність та високий професіоналізм в підготовці переможців районного етапу ХІІ міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» - Гусельнікова І.А.;
  • ПОЧЕСНА ГРАМОТА адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління –
    Печериця Н.В., Шубіна Н.О.;
  • ДИПЛОМ І ступеня в обласному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів – Головко Т.В., Гусельнікова І.А., Печериця Н.В.

І семестр 2015/2016 навчального року

Нагородження учнів:

  • Романек Кристина, учениця 3-А класу - нагороджена стипендією народного депутата України В.В. Писаренка "Гордість Дзержинського району" у 2015/2016 навчальному році.
  • Крекотень Борис, учень 1-А класу - ІІІ місце у районному конкурсі-виставці "Природа і фантазія"
  • Бурлаков Давид, учень 1-А класу - ІІІ місце у районному конкурсі-виставці "Природа та фантазія"
  • Безсонов Михайло, учень 1-А класу - ІІ місце у районному конкурсі-виставці "Природа та фантазія"
  • Ключко Софія, учениця 1-А класу - І місце у районному конкурсі-виставці "Природа та фантазія"
  • Колесник Ліана, учениця 2-А класу - І місце у районному конкурсі-виставці "Природа та фантазія"
  • Колесник Еліна, учениця 2-А класу - І місце у районному конкурсі-виставці "Природа та фантазія"
  • Одарченко Зоя, учениця 1-А класу - І місце у районному конкурсі-виставці "Параскева-рукодільниця"
  • Апостол Софія, учениця 2-А класу - ІІ місце у районному конкурсі-виставці "Параскева-рукодільниця"
  • Худенко Поліна, учениця 4-А класу - І місце у районному конкурсі-виставці "Параскева-рукодільниця"
  • Кравченко Валерія, учениця 4-А класу - І місце у районному конкурсі-виставці "Параскева-рукодільниця"

Нагородження та досягнення вчителів:

  • ПОЧЕСНА ГРАМОТА адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради нагороджена за сумлінну та плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти - Гусельнікова І.А.
  • ГРАМОТА управління освіти адміністрації Дзержинського району за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності – Бесараба О.А., Кіщенко О.А., Гонтар Л.С.

ІІ семестр 2014/2015 навчального року

Нагородження учнів:

  • Клименко Дар'я, учениця 4-А класу - кращий учень навчального закладу. Занесена до Почесної книги "Золотий фонд Дзержинського району" в номінації "Наука". Переможець ХІІІ міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку" освітня галузь "Природознавство".
  • Худенко Поліна, учениця 3-А класу - стипендіат Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" 2014/2015 навчального року.
  • Алєксєєва Софія, учениця 4-А класу - переможець міського конкурсу "Харків - місто перспектив" у номінації "За активну громадянську позицію у вирішенні актуальних соціальних проблем міста"
  • Піковець Вероніка, учениця 3-А класу - занесена до Почесної книги "Золотий фонд Дзержинського району" в номінації "Творчість".

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч 2014"
Всього учасників - 79
І місце - 29
ІІ місце - 13
ІІІ місце - 4

Міжнародний інтерактивний природознавчий конкурс "Колосок осінній 2014"
Всього учасників - 120
Золотий сертифікат - 89
Срібний сертифікат 1 "Грибна абетка", "Смішна абетка" - 20
Срібний сертифікат 2 "Абетка живої природи" - 15
Срібний 3 "Пташина абетка", "Абетка неживої природи" - 10

Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник" 2015
Переможці - 26
ІІ ступінь Всеукраїнський рівень - 16
ІІІ ступінь Всеукраїнсьий рівень - 6
І ступінь Регіональний рівень - 1
ІІ ступінь Регіональний рівень - 6
ІІІ ступінь Регіональний рівень - 10

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру - 2015"
Відмінний результат - 45
Добрий результат - 37

Нагородження та досягнення вчителів:

Дипломом І ступеня ХІІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій нагороджена робота виставки "Програмно-цільовий проект "Національно-патріотичне виховання учнів та вихованців в умовах навчально-виховного комплексу ДНЗ - школа І ступеня" авторами якої були: Гусельнікова Ірина Анатоліївна, Печериця Наталія Валентинівна, Отенко Юліана Леонідівна.

Грамотою управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради нагороджена вчитель початкових класів, Плотникова Олена Миколаївна, за педагогічну майстерність та високий професіоналізм у підготовці переможців районного етапу ХІІІ міської предметної випускників школи І ступеня "Путівка в науку".

Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради, нагороджена вчитель початкових класів, Отенко Юліана Леонідівна, за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

І семестр 2014/2015 навчального року

Нагородження учнів:

  • Клименко Дар'я, учениця 4 класу - стипендією Народного депутата України В.В. Писаренка "Гордість Дзержинського району"
  • Чернишова Анастасія, учениця 3 класу - переможниця І (районного) етапу міської виставки-конкурсу "Український сувенір".
  • ІІІ місце у районному конкурсі "Параскева рукодільниця", учень 2 класу, - Мотузов Єгор,
  • Кравченко Валерія, учениця 3 класу - І місце у районному конкурсі "Параскева- рукодільниця"
  • Роспутько Ярослава, учениця 4 класу - І місце у районному конкурсі "Параскева- рукодільниця"
  • Гурульов Кирило, учень 3 класу - І місце у районному конкурсі "Природа і фантазія"

Досягнення та нагороди вчителів:

Грамотою Верховної Ради України з нагоди Дня працівника освіти, нагороджено Плотникову Олену Миколаївну.

2013/2014 навчальний рік

Нагородження учнів:

  • Чернікова Софія, учениця 3 класу, стипендією Харківської міської ради "Кращий учень закладу";
  • Саленков Анатолій, ученик 4 класу, стипендією Народного депутата України Валерія Писаренко;
  • І місце у районному конкурсідекоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Параскева-рукодільниця" - Хращевська Єлізавета (3 клас), Мотузов Єгор (1 клас)
  • ІІІ місце у районному конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Параскева-рукодільниця" - Карпенко Ростислав (3 клас);
  • переможець районного етапу міського фестивалю "Український сувенір" - Чернишова Анастасія (2 клас);
  • ІІ місце у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика - Клименко Дар'я (3 клас);
  • І місце у районному конкурсі "Різдвяна листівка" - Мотузов Єгор (1 клас);
  • І місце у районному етапі обласного конкурсу-виставки декоративно- прикладного мистецтва "Зимовий букет" - Кравченко Валерія (2 клас);
  • І місце у районному етапі обласної виставки малюнку "Збережемо ялинку" - Литвиненко Гліб (4 клас);
  • ІІ місце у районному етапі обласного конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва "Зимовий букет" - Блага Олександра (3 клас);
  • Сакіра Анастасія (2 класу) - дипломант районного конкурсу вокального мистецтва "Зорепад";
  • сертифікат про занесення до Почесної книги "Золотий фонд Дзержинського району" в номінації "Творчість" - Клименко Дар'я;
  • сертифікат про занесення до Почесної книги "Золотий фонд Дзержинського району" в номінації "Творчість" - Сакіра Анастасія;
  • сертифікат про занесення до Почесної книги "Золотий фонд Дзержинського району" в номінації "Наука" - Кутоманов Олександр;
  • сертифікат про занесення до Почесної книги "Золотий фонд Дзержинського району" в номінації "Наука" - Саленков Анатолій,
  • Міжнародний інтерактивний природознавчий конкурс «Колосок осінній 2013» - Сертифікати: Золотий колосок – 99, Срібний колосок – 43;
  • Всеукраїнський конкурс з російської мови «Лукоморье»: І місце – 9, ІІ місце – 4, ІІІ місце – 6. Всього 19 (22,61%);
  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2013»: Сертифікати: відмінний – 28, добрий – 68;
  • Міжнародний ігровий конкурс «Золотое руно» - І місце Всеросійський рівень – 9;
  • Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»: Диплом ІІ ст. Всеукраїнський рівень – 3, Диплом ІІІ ст. Всеукраїнський рівень – 1, Диплом І ст. Регіонального рівня – 2, Диплом ІІ ст. Регіонального рівня – 9, Диплом ІІІ ст. Всеукраїнський рівень – 5. Всього 11 (10,4%);
  • Ракітін Владислав – ІІ місце в районному етапі предметної олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку», освітня галузь «Математика»;
  • Деркач Іван - І місце в районному етапі предметної олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку», освітня галузь «Українська мова»;
  • Саленков Анаталій - І місце в міській предметній олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку», освітня галузь «Математика»;
  • Кутоманов Олександр ІІІ місце в міській предметній олімпіаді випускників школи І ступеня «Путівка в науку», освітня галузь «Українська мова».

Досягнення та нагороди учителів:

  • Диплом І ступеня в районному конкурсі "Урок на свіжому повітрі" - Печериця Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів.
  • Грамоти управління освіти адміністрації Дзержинського району за педагогічну майстерність та високий професіоналізм в підготовці переможців районного етапу ХІІ міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» - Печериця Н.В., Отенко Ю.Л.

Підсумки участі ХНВК №179
у ХХІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій

  • І місце - Плотникова О.М., Кухаренко О.О. "Ваш ребенок идет в школу. Советы родителям будущих первоклассников";
  • ІІ місце - Пецериця Н.В."Інтеграція змісту освітнього середовища - шлях підготовки високоосвіченої інтелектуально-розвиненої особистості";
  • ІІІ місце - Плотникова О.М. "Школа раннього розвитку: "Математика. Логіка", "Готуємо руку до письма";
  • ІІІ місце - Ракітіна Ю.В. "Портфоліо як технологія виховання самостійності та відповідальності на уроках англійської мови в початковій школі".

І семестр 2012/2013 навчального року

Нагородження педагогічних працівників:

  • Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України - Суханова Тетяна Андріївна, вихователь дошкільної групи;
  • Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації – Головко Тетяна Володимирівна, вихователь дошкільної групи;
  • Дипломом за перемогу у IV Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в дошкільному, загальношкільному та позашкільному навчальному закладі» - Плотникова Олена Миколаївна, заступник директора з НВР.

Нагородження учнів:

  • Діс Ніколь, учениця 3 класу, стипендією Харківської міської ради "Кращий учень закладу";
  • Чернікова Софія, учениця 2 класу, стипендією Народного депутата України Валерія Писаренко;
  • учні 4-А класу - грамотою за перемогу в конкурсі "Мій клас - найкращій!".

ІІ семестр 2012/2013 навчального року

Результати районного етапу міської олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку":
І місце в номінації "Природознавство" - Серветник Аліна, Оганов Руслан.
І місце в номінації "Математика" - Ялдін Ярослав,
ІІІ місце в номінації "Математика" - Долгошея Іван.

Диплом І ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за роботу Плотникової Олени Миколаївні "Книги серії "Школа раннього розвитку" - читання, розвиток мовлення".
Диплом ІІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за роботу Гонтар Лариси Сергіївни "Становлення звукової культури мовлення у дітей п’ятого року життя засобами малих форм фольклору на основі комунікативно-розвивальної технології".

Результати міського етапу міської олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку":
І місце в номінації "Природознавство" - Серветник Аліна.
І місце в номінації "Математика" - Ялдін Ярослав.

Районний етап малих олімпійських ігор "Діти Харківщини" - ІІІ місце команда 3-4-х класів.
Районний етап міської військово-патріотичної акції «Подаруй оберіг солдату» - І місце Подакова Поліна, Блага Олександра.

За результатами 2012/2013 навчального року нагороджено:

  • Похвальними листами "За високі досягнення у навчанні" - 24 учня;
  • сертифікатами Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу "Колосок-осінній-2012": "Золотий колосок" - 38, "Срібний колосок" - 77;
  • сертифікатами Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2013": за відмінний результат – 10 учнів; за добрий результат – 56 учнів;
  • дипломами Міжнародного ігрового конкурсу з англійської мови "British Bulldog - 2012": І місце в Україні - 3 учня, ІІ місце - 1 учень, ІІІ місце – 2 учня;
  • дипломами Міжнародного ігрового конкурсу "Золотое руно-2013": І місце в Україні та Росії – 6 учнів;
  • дипломами Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник-2013": Всеукраїнського рівня – 2 учня; регіонального рівня – 23 учня;
  • Грамотою управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради Печериця Наталія Валентинівна - за педагогічну майстерність та високий професіоналізм в підготовці переможців ХІ міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку".
Кiлькiсть переглядiв: 91