Лілія Гриневич: Кабмін затвердить новий стандарт початкової освіти найближчим часом

2017-10-30

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти наразі узгоджується в Кабміні і найближчим часом має бути затверджений – з 1 вересня 2018 року за ним навчатимуться усі діти, що підуть у перший клас. Пілотування стандарту вже проходить у 100 школах. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час міжнародного семінару «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання», що проходить сьогодні, 24 жовтня 2017 року, в Києві.

«Створення нового стандарту початкової освіти – це був складний крок, який передбачав переосмислення і застосування нових підходів. Ми мали вирватися з прокрустового ложа тільки виключно знань. І, гадаю, нам це вдалося. У майбутньому, можливо, ще будуть зауваження до стандарту, бо ми всі ростемо, змінюємося, але той документ, який є сьогодні, – він справді інноваційний і він надихає», – зазначила Міністр.